Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucali mięsem w sądzie (wideo)

Utworzony przez piotrus, 10 stycznia 2008 r. o 16:43 Powrót do artykułu
Od*jebcie sie od niego , zrobil zle , dlatego siedzi, ale ja i tak jestem za nim , wszystko przez tego je*banego studenciaka niech sie pier***i chu*j zajeba*ny , a wy trzymajcie sie tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chory człowiek, w niemczech dano by za usiłowanie zabójstwa nawet dożywocie, była by to odpowiednia kara, no i ma głupią dziewczynę, a ja biedak nie mogę znajść. Dziwie się że dziewczyny zakochują się w takich chłopakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K;; napisał:
Od*jebcie sie od niego , zrobil zle , dlatego siedzi, ale ja i tak jestem za nim , wszystko przez tego je*banego studenciaka niech sie pier***i chu*j zajeba*ny , a wy trzymajcie sie tam
Jesteś psychiczny koleś. Lecz się, może nie jest za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt z Was nie ocenia subiektywnie. Zacznijmy od 1: chłopacy są mocno zdemoralizowani. Każdy potrafi oceniać.Nikt nie oceni słusznie. Ani sąd przebrzydły i zakazany ani zdesperowana dziewczyna Konrada. Takiej młodzieży jest pełno na ulicach. Bierzmy pod uwagę fakt,że anonimowo każdy potrafi się wypowiedzieć,internet daje poczucie wielkiej pewności siebie,każdy umie tutaj zgnoić. Jak dla mnie,każdy błędy popełnia.Reakcja Konrada jest dla mnie uzasadniona w 100%! Każdy ma inny charakter,usposobienie,nie wypowiadajmy się nie stawiając samych siebie w takiej sytuacji. Współczuję temu chłopakowi,że nikt go z tego nie wyciągnie.Decyduje sam za siebie ale presja otoczenia,najbliżsi widać nie mieli wpływu. DZIEWCZYNO KONRADA do Ciebie kilka słów specjalnych.Nie znam chłopaka ale wydaję się nie najgłupszy i przystojny.To,że reagujesz tutaj impulsywnie i wulgarnie jest dla mnie dopiero 'BRECHTĄ' i pieje z Ciebie pół Polski podejrzewam. MOŻNA STANĄĆ ZA KIMŚ ALE ROBIĆ TO Z KLASĄ WYDAJE SIĘ BYĆ WYCZYNEM. Sama jestem osobą młodą,trochę starszą od Konrada.I bronię go w swoim mniemaniu. Pedofile i mordercy nie dostają takiej kary! Mam nadzieję,że Konrad wyjdzie jak najszybciej i zaopiekuje się nim KOBIETA,nie dziewczyna,która próbuje pokazać,że jest tak mocna jak on.Jestem prawie przekonana,że ten chłopak potrzebuje zmiany.Będąc z pyskatą,głupiutką jeszcze panną,która klaskała mu po każdej głupiej akcji nie zmieni się nigdy. DZIEWCZYNO KONRADA!MAM NADZIEJĘ,ŻE ZAPOMNI O TOBIE W TYM WIĘZIENIU! SZKODA CHŁOPAKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalozmy ze nawet studencik zaczal , ale przeciez to tylko swiadczy o dwoch kolezkach ze sa smieciami , bo nie walcza w sposob uczciwy. Po 1 , student chyba noza nie mial? Po 2 , student nie byl chyba z kolegami? Wiec bylo 2 na 1. Wiec ci dwaj koledzy sa smieciami i tyle, juz za sam fakt ze uzywali noza przeciw osobie nieuzbrojonej i to moge ocenic. Dziewczyno konrada czemu juz przestalas pisac? Z checia bym sie dowiedzial co u nich slychac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~K;;~, a co gdyby ten studenciak był np. Twoim bratem? Całe to towarzystwo jest mocno zdemoralizowane, ale ktoś za tym wszystkim stoi... domyślam się, że "rodzice" i kolejny raz nasuwa mi się myśl, że powinna byc licencja na, mówiąc kolokwialnie, robienie dzieci, tak jak jest na prowadzenie auta czy posiadanie broni... ani on, ani jego banda nie urodzili się tacy... co nie znaczy, że trzeba ich bronic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie nie do wyobrażenia jest fakt .... jak tych zwyrodnialców można bronić ? jak można stawać w ich obronie ? a ten Al Capone w dresie to już przed sądem ukazał stan swojej inteligencji , która jest na poziomie muszki owocówki. Za każdym razem jak oglądam ten materiał to ze zdziwienia otwieram usta, wyrażam szczerą nadzieje, że jak już wyjdzie z przybytku sodomii< również mam nadzieje, że doznał tam pieszczot analnych > , to wróci tam ekspresem. Resocjalizacja dla takiego elementu jest rzeczą wręcz niewykonalną , a nie chciałbym tego żeby następnym razem pogłaskał nożem kogoś z mojej rodziny albo przyjaciół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studenciak napisał:
dla mnie nie do wyobrażenia jest fakt .... jak tych zwyrodnialców można bronić ? jak można stawać w ich obronie ? a ten Al Capone w dresie to już przed sądem ukazał stan swojej inteligencji , która jest na poziomie muszki owocówki.Za każdym razem jak oglądam ten materiał to ze zdziwienia otwieram usta, wyrażam szczerą nadzieje, że jak już wyjdzie z przybytku sodomii< również mam nadzieje, że doznał tam pieszczot analnych > , to wróci tam ekspresem. Resocjalizacja dla takiego elementu jest rzeczą wręcz niewykonalną , a nie chciałbym tego żeby następnym razem pogłaskał nożem kogoś z mojej rodziny albo przyjaciół
@up: nie obrażaj Ala Capone, to był gość obrotny i trochę klasy miał, przeciwieństwie do obszczymurków w dresikach rzucającymi się dwóch na jednego z kosami na studenciaków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre z postów są naprawdę żenujące, począwszy od brudasa-brata ciotecznego, gdzie cioteczny oznacza w tym przypadku mega ciote - internetowe groźby zdają się potwierdzać tą tezę; następna to sunia brudasa - ociężała umysłowo, także nie szczędzi ostrych słów pogardy dla ogółu społeczeństwa, które potrafi się dostosować do reguł obowiązujących w życiu społecznym. ogólnie to cała ta rodzinka nadaje się do eksterminacji; nie pomijając - pożal się boże - pseudo prawnika, który wybiela swojego chlebodawcę jakby był prawym obywatelem, który został wrobiony w usiłowanie zabójstwa. Przychylam się do stwierdzeń że w pełni zasłużyli [skazani] na szafot i jakiekolwiek próby obrony ich postępowania są nie na miejscu. Jeśli ktoś przez kilkanaście lat nie potrafił przystosować się do życia między ludźmi i próbuje przenieść zachowania z animal planet, no to trzeba pomyśleć o eliminacji takiej jednostki. 15 lat wegetacji w ZK raczej nie przywróci prawidłowych mechanizmów niezbędnych do funkcjonowania w społeczeństwie, a przy takich uwarunkowaniach intelektualnych, prochu też raczej nie wymyślą. Cała nadzieja w więziennych szwadronach śmierci [tzw. schetynówki], które miały kilka spektakularnych osiągnięć [największe to śmierć 3 zabójców Olewnika w czasie odsiadki]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd tych dwóch miało na Adwokata ? Pewnie z naszych podatków i gdzie tu sprawiedliwość my uczcziwie pracujemy i musimy opłacać takich śmieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam wszystkich z celi, właśnie mnie wydópczyli w kakło, a zara kończy mi się przerwa i idęem ciągnąć lachy! Zostanę tu hyba z 50 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna konrada juz o nim zapomniala ? pewnie wpadla z jakims menelem hahahahahaah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie,ktoś za tym stoi...'rodzice',dziewczyna Konrada...dla kogo ten chłopak miałby by być inny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konrad = hój xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wszystkich zainteresowanych losem konrada ktoremu nadalismy w celi pseudonim "kondzik". Siedzialem z kondzikiem (czasem nazywalismy go kondom) pod cela ponad rok. Obecnie wyszedlem na wolnosc wiec postanowilem podzielic sie z wami obecnym losem "kondoma". Na poczatku chlopak sie rzucal i nie mogl znalezc sobie w malej celi razem z 5 innymi facetami miejsca. W chwili obecnej kondziu stal sie tam nasza miejscowa prostytutka. Juz spiesze z wyjasnieniem co to znaczy. "Kondom" obciaga w chwili obecnej za papierosy, a czasami bez powodu jak po prostu w nocy krzyczy ze chce do mamy to przychodzi sie przytulic do ku***a ktorego z kolegow z celi. "kondom" to dobry chlopak ale zwykly gej. Pozdrawiam z wolnosci... Tadeusz S. pseudonim "SB-ek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konrad ty ku*** pier***ona rozku***my cie pajacu je***y ty ku*** ku*** czekam na ciebie na wolnosci a twoja matka to ku*** ty smieciu zaje***y sku***syny szmato ty sku***iala dziwko ty ku*** ku*** ty je***a ty pier***ona ty zaje***a ty ku*** ku*** poku***ona i rozku***ona przez rozku***encow ku*** wyku***c takie ku*** ku*** jak ty ku***. pozdrawiam wszystkich polakow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tego frajera "kondzika". Jezdzil, a w zasadzie osmieszal sie tylko na wyjazdach MOTORU pajac i smiec jeden... ku*** pamietam nasz wyjazd na Konwiktorska w meczu z Polonia 3 lata temu...wszystko byloby zajebiscie gdyby nie kondziu ktory wszystko zjebal...napierw ku***szon rozku***ony zgubil race a pozniej podarl kawalek naszej flagi bo "niechcacy" nadepnal butem...zal mi takich cweli...ale teraz dzieki temu, ze ten konfident siedzi w pierdlu to nasza chuliganka i scena kibicowska bedzie mogla sie w koncu rozwinac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oskarzony i skazany prawomocnym wyrokiem obywatel o pseudonimie nadanym mu w wiezieniu "kondzik" zostal sku***ony w celi przez kilku wiezniow, jeden trzymal go za wlosy a drugi ruchal w d*** i wyzywal od kurew a w tym czasie wiezniowie sie zmieniali co chwila i ustawiali w kolejce do "kondzika". Tak koncza frajerzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kondzik sie napinal w sądzie bo jak sam powiedzial "nie mial makijazu", a on lubi damski makijaz, kobieca bielizne i obciaganie w parku nocom gdzie kondzik umawia sie z nieznajomymi poznanymi na czacie. To znany transeksualista, kibic motoru i teraz zwykly nozownik... po prostu "kondzik" cwel wiezienny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONDZIU TY ku*** WIEZIENNA ZAje***A I ROZku***ONA TY ku*** ku*** POku***ONA WYpier***AJ DO WIEZIENIA GDZIE TWOJ DOM ku*** FRAJERSKA DZIWKO TY ku*** ku*** ROZku***ONA POku***ONA Sku***ONA WYku***ONA I ku*** ch*** CI NA IMIE KONDONIE je***Y ku*** TY ROZku***Ć TAKICH JAK TY ku*** KUREWSKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...